Davet

Ayakkabı ve deri sektöründe yer alan tüm unsurların aynı platformda buluşturulması amacıyla Network Fuarcılık ve Bursa Ayakkabıcılar Odası iş birliği ile Bursa’ da yapılacak olan BURSAF 6. Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı’nı duyurmaktan büyük onur ve mutluluk duymaktayız..

Fuar, ayakkabı ve deri ürünleri imalatçılarının ve toptancılarının 2023 yılı kış/yaz sezonu için ürünlerini tanıtabilmeleri hedefi ile düzenlenmektedir. Amacımız, ayakkabı ve deri ürünleri imalatçıları ve toptancılarının mümkün olduğunca fazla perakendeci, toptancı ve zincir mağaza yöneticileri ile görüşme sağlamaları, tanışmaları, tanıtım yapmaları ve anlaşma sağlamalarıdır.

BURSAF 6. Ve 7. Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarılar’nda ayakkabı ve deri ürünleri imalatçıları ve toplantıcıları katılımcı olarak iştirak edecekler. Perakendeciler, toptancılar ve zincir mağaza yöneticileri de ziyaretçi olacaklardır. Fuar halka ve sektör dışındaki kişilere kapalı olacaktır.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi şehirlerin orta noktasında bulunan Bursa, hem üreticilerin hem de satıcıların kolay ulaşım noktasındadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar merkezimize uzaklık 1 saattir. Ziyaretçilerin ve katılımcıların çok rahat ulaşabileceği bölgede fuarımızı planladık.

Sizleri tarih ve kültür kenti, kadim şehir, yeşil Bursa’da ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiyor, fuarımıza ayakkabı ve deri ürünleri ile ilgili tüm sektör bileşenlerini davet ediyoruz.


Hasan EKER
Network Fuarcılık

Yönetim Kurulu Başkanı